جلد کارت سوخت

جلد کارت سوخت

جلد کارت سوخت

از جمله مدارکی که اکثر مردم هر روزبا آن سر و کار دارند کارت سوخت است . کارت سوخت به علت استفاده مکرر در طول روز نیاز به حفظ و مراقبت ویژه ای دارد و تهیه جلد کارت سوخت برایمحافظت از آن امری لازم و ضروری می باشد .

برای نگهداری کارت سوخت به چه مواردی باید توجه کرد؟

1 – از قرار دادن کارت سوخت  در مجاورت میدان های مغناطیسی (مانند تلفن همراه ، دستگاه های صوتی و تصویری ، آهن ربای کیف ، دفتر تلفن مغناطیسی و …) خودداری نمائید .

2) از شستشوی کارت سوخت خودداری کرد و از آلوده شدن آن به فرآورده های نفتی و مواد شیمیائی جلوگیری کنید .

3) از خم شدن، فشار وارد کردن به کارت سوخت جلوگیری کنید .قرار دادن کارت سوخت در جیب عقب این امر را تشدید می کند  .
4) کارت سوخت خود را در معرض نور مستقیم خورشید قرار ندهید همچنین آن را در مجاورت وسایل گرمازا قرار ندهید .استفاده از یک جلد کارت سوخت با کیفیت بالا تا حد زیادی کمک کننده خواهد بود .
5) هر گونه دستکاری بر روی تراشه کارت سوخت می تواند در نحوه عملکرد آن اختلال ایجاد کند. در این زمینه نیز جلد کارت سوخت بادوام می تواند راه حلی مناسب باشد.

ایران جلد تولید کننده جلد کارت سوخت نیز می باشد . کاربرد این جلد برای جلد کارت سوخت می باشد . چاپ داغی روی این جلد قابل اجرا است . جنس جیب های داخل آن ها از نوع سوزنی یا همان کامپیوتری است . جهت سفارش این نوع جلد نیاز به ساخت کلیشه است . رنگ بندی های زیادی از جمله زرشکی ، عسلی ، قهوه ای ، سرمه ای و مشکی است ، اما رنگ جلد ها طبق روال عادی سه رنگ مشکی ، قهوه ای و سرمه ای می باشد . جنس آن کویری ( شبه چرم ) و نوع چاپ قابل اجرا با کیفیت بالا روی این نوع جلد داغی است .

جلد کارت سوخت ایران جلد با طراحی با دوام و ماهرانه در انواع رنگ بندی های موجود است.